ВІДПОЧИНОК

//Корпоративне життя

Офіс - це не лише робочі будні, а й спільні свята, дні народження та інші урочистості. Для компанії ProgService, LTD важливо, щоб співробітники відчували себе комфортно як у фізичному, так і емоційному плані. Тому ми розвиваємо корпоративні традиції, дбаючи про наших співробітників.

  • Компанія організовує корпоративні пікніки з пейнтболом, турніри з картингу, де співробітники можуть позмагатися у влучності та спритності, і просто поспілкуватися один з одним у дружній невимушеній атмосфері.
  • У пневматичному тирі, де кожен може навчитися користуватися зброєю, що йому сподобалася, ми проводимо корпоративні змагання зі стрільби. Найбільш талановиті та удачливі стрілки нагороджуються медалями та увікові́чені у корпоративному фотоархіві.
  • Новою корпоративною традицією нашої компанії стали невеликі свята щоп'ятниці, коли до кінця робочого дня прямо в офіс доставляють піцу. І співробітники, які сиділи за своїми комп'ютерами різними куточками офісу, збираються навколо одного столу з нагоди закінчення робочого тижня. Особливий, святковий настрій знімає втому та піднімає настрій на всі вихідні.
  • Дбаючи здоров'я своїх співробітників, компанія надає оплачені абонементи в басейн або тренажерний зал.
  • Не забуваємо ми і про культурні заходи — організовуємо спільні походи в кіно.